Program

HLAVNÍ PROGRAM SJEZDU

  • Hematologie nenádorová
  • Hematologie nádorová
  • Transfuzní lékařství
  • Trombóza a hemostáza
  • Ošetřovatelství
  • Hematologie z pohledu zdravotních laborantů
  • Transfuziologie z pohledu zdravotních laborantů

VĚDECKÝ A EDUKAČNÍ PROGRAM

  • LABORATORNÍ A TRANSLAČNÍ HEMATOLOGIE
  • LABORATORNÍ PROBLEMATIKA TRANSFUZNÍHO LÉKAŘSTVÍ
  • CYTOMORFOLOGIE A IMUNOCYTOMORFOLOGIE
  • KRVÁCIVÉ STAVY
  • TROMBÓZY
  • KLINICKÁ TRANSFUZIOLOGIE
  • IMUNOHEMATOLOGIE
  • HEMOVIGILANCE
  • AFERETICKÁ A DEPLEČNÍ LÉČBA HEMATOLOGICKÝCH ONEMOCNĚNÍ
  • REKONVALESCENTNÍ PLAZMA V LÉČBĚ COVID-19
  • COVID-19 Z POHLEDU HEMATOLOGA
  • ANÉMIE A CYTOPENIE

 

  • MALIGNÍ LYMFOMY
  • AKUTNÍ LEUKÉMIE
  • CHRONICKÁ LYMFOCYTÁRNÍ LEUKÉMIE
  • CHRONICKÁ MYELOIDNÍ LEUKÉMIE
  • MYELOPROLIFERATIVNÍ CHOROBY
  • MNOHOČETNÝ MYELOM
  • MYELODYSPLASTICKÉ SYNDROMY
  • VZÁCNÁ ONEMOCNĚNÍ V HEMATOLOGII
  • ALOGENNÍ TRANSPLANTACE KRVETVORNÝCH BUNĚK
  • BUNĚČNÁ A GENOVÁ TERAPIE
  • OŠETŘOVATELSTVÍ V HEMATOLOGII
  • PODPŮRNÁ A PALIATIVNÍ TERAPIE V HEMATOLOGII

PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM SJEZDU

NEDĚLE 12. 9. 2021

09:00 – 20:00 Registrace
11:00 – 12:30 Odborný program
11:30 – 12:30 Satelitní sympozia
12:30 – 14:00 Oběd
14:00 – 15:30 Odborný program
15:30 – 16:00 Přestávka
16:00 – 17:30 Odborný program
18:00 – 19:30 Slavnostní zahájení sjezdu / Prezidentské sympozium
20:00 Uvítací recepce

PONDĚLÍ 13. 9. 2021

07:30 – 20:00 Registrace
08:30 – 09:30 Satelitní sympozia
09:30 – 10:30 Přestávka
10:30 – 12:00 Odborný program
12:00 – 12:30 Členská schůze ČHS
12:30 – 14:00 Oběd
14:00 – 15:30 Odborný program
15:30 – 16:30 Přestávka
16:30 – 18:00 Odborný program
20:00 Společenský večer (Výstaviště Flóra Olomouc, Pavilon A)

ÚTERÝ 14. 9. 2021

07:30 – 20:00 Registrace
08:30 – 10:00 Odborný program
10:00 – 11:00 Přestávka
11:00 – 12:30 Odborný program
12:30 – 14:00 Oběd
14:00 – 15:30 Odborných program
15:30 – 16:30 Přestávka
16:30 – 18:00 Odborný program
18:10 – 18:55 Satelitní sympozia
19:00 – 21:00 Posterová sekce / diskuse s občerstvením

STŘEDA 15. 9. 2021

07:30 – 13:00 Registrace
08:00 – 08:45 Satelitní sympozia
09:00 – 10:30 Odborný program
10:30 – 11:30 Přestávka
11:30 – 13:00 Odborných program
13:00 Zakončení sjezdu